Agree

Personální ředitel/ka pro TEDOM

Do týmu naší portfoliové společnosti TEDOM hledáme šéfa HR

Koho hledáme

  • Máte za sebou úspěšné působení na obdobné pozici, ideálně z mezinárodní společnosti, kde jste měl/a zodpovědnost za několik výrobních závodů či společností v rámci skupiny
  • Máte zkušenosti napříč všemi oblastmi HR – od velmi dobré znalosti pracovně-právní problematiky, přes compensation & benefits, budování značky zaměstnavatele až po nábory různorodých pozic jak blue tak white collars
  • Máte manažerské schopnosti a zvládnete vybudovat a řídit celé oddělení včetně nastavení procesů a reportingu
  • Znáte moderní techniky náboru včetně sociálních sítí
  • Oblast HR Vás baví, naplňuje a sledujete aktuální trendy
  • Domluvíte se dobře AJ, NJ velkou výhodou
  • Výhodou také bude, máte-li zkušenosti[VH1] se spoluprácí s personálními agenturami
  • Máte ŘP sk B, jste ochotný/á cestovat na další pobočky, jak v ČR tak v zahraničí
  • Počítáte s tím, že Vaše základna bude sídlo firmy v Třebíči

Náplň práce

  • Vybudování a řízení celého HR oddělení (payroll, comp&ben, recruitment, employer branding, interní komunikace)
  • Budete oporou a poradcem pro management společnosti pro personální otázky
  • Budete spoluvytvářet a promovat dobré jméno firmy
  • Budete přímo zodpovědný/á za nábor klíčových pozic

Co získáte

  • Perspektivní uplatnění ve velmi úspěšné české společnosti, která dnes dodává své výrobky do celého světa, která chce s podporou silného investora nadále rychle růst a expandovat
  • Podporu managementu, možnost realizovat svoje vize
  • Atraktivní mzdový balíček a set benefitů, na jehož vytvoření se můžete sám podílet
  • Podporu v případě relokace

O společnosti TEDOM

TEDOM byl založen v roce 1991. Za čtvrt století se z malé firmy stala mezinárodní společnost s více než 900 zaměstnanci, která své výrobky prodává v desítkách zemi světa.

Začínali jsme s jedním modelem kogenerační jednotky o výkonu 22 kW. Vzápětí přibyly další typy s vyššími výkony a vedle jednotek na zemní plyn jsme se pustili i do vývoje jednotek spalujících bioplyn. Dnes již nabízíme desítky kogeneračních jednotek na zemní plyn i bioplyn s výkonem od 7 kW do 10 MW. Kromě samostatných kogeneračních jednotek dodáváme i komplexní projekty na klíč, které zahrnují projektovou dokumentaci, dodávku technologii a výstavbu celého energetického zdroje. Od roku 2003 používáme pro naše kogenerační jendotky také náš vlastní motor TEDOM.

Pro skupinu ČEZ servisujeme a monitorujeme přes sto třicet kogeneračních jednotek zapojených do jimi provozované virtuální elektrárny o celkovém elektrickém výkonu 110 MW. Dále provozujeme energetické zdroje na skládkách komunálního odpadu, v nichž ročně vyrobíme desítky tisíc megawatthodin zelené elektřiny. Disponujeme také rozsáhlou servisní sítí, jejíž součásti je i dálkový on-line monitoring provozu kogeneračních jednotek.

Na podzim 2016 jsme koupili německou firmu SCHNELL, předního dodavatele kogeneračních jednotek pro bioplynové stanice. Počet zaměstnanců ve skupině TEDOM se tak zvýšil na 900 a počet společných referenci přesáhl 8000 kogeneračních jednotek.

V naší společnosti věříme v rozvoj distribuované energetiky ve světě a v její roli na snižování emisí skleníkových plynů. Splnění těchto cílů nelze bez inovací a dalšího vývoje.

V případě zájmu:

Svůj životopis zašlete na e-mail surka@jetinvestment.cz

Další volné pozice